AKKUŞ Hukuk Bürosu Fatih Recep Akkuş tarafından 2010 yılında kurulmuştur. İstanbul’da faaliyet gösteren büromuz son derece karmaşık konuları basitleştirerek, pratik ve yaratıcı çözümler üretmek konusunda önemli bir uzmanlığa sahiptir. Bireysel müvekkillerimize hem de müvekkil şirketlerimize hukuk ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Tecrübeli, dinamik ve donanımlı kadromuz ile yıllardır müvekkillerimizin dava ve icra takiplerini eksiksiz şekilde yerine getirmekte olup bu süreci size en faydalı olacak şekilde sürdürmek en temel amacımızdır. Türkiye genelinde iş birliği içerisinde çalıştığımız avukatlık büroları sayesinde müvekkillerimizin çıkarlarına hitap etmek adına hizmetlerimizi ulusal çerçevede gerçekleştiriyoruz.

Danışmanlık Hizmeti: Akkuş Hukuk Bürosu olarak başlıca hizmetimiz gerçek kişi müvekkillerimize ve müvekkil şirketlerimize sektörlerinde emin adımlarla ilerlemeleri için hukuksal, piyasa gelişmeleri ve değişiklikleri yakından takip ederek hukuki olarak sonuçlarını, analizlerini kendileriyle paylaşmakta olup hukukun sürekli ve güncel takip edilmesi gereğinin bilinciyle müvekkillerini teknolojinin en son imkanları kullanmak suretiyle bilgilendirmek bunu yaparken de hizmet kalitesini de sürekli geliştirmeyi  hedef edinmiştir.

Dava Ve İcra Dosyalarının Takibi: Akkuş Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin İcra dosyalarını ve özellikle seri ve toplu icra takiplerinin yapılması, haciz işlemlerinin uygulanması ve en ivedi şekilde tahsilatın gerçekleştirilmesi hususlarında oldukça tecrübe ve deneyime sahiptir. İcra takiplerinin koordinasyonu ve uygulaması ile tahsilat işlemlerini bizzat yönetmektedir. Toplu ve bireysel icra dosyalarında icra dosyaları sürekli ve güncel takip edilmesi bilinciyle büromuz teknolojinin en son imkanları kullanmaktadır. Büromuz bunu yaparken de hizmet ve  kalitesini de sürekli kendini geliştirerek yazılım teknolojileri kullanmaktadır. Dava ve icra dosyalarını titiz bir ekip çalışmasıyla en kısa süre içinde sonuca ulaştırmayı amaçlamaktayız. Bu süreçte müvekkillerimize dosyalarının gidişatı hakkında raporlama, sunum, proje, toplantı, birebir görüşme hizmetlerini ihtiyaçları doğrultusunda periyodik olarak sağlamaktayız.

Sözleşme Hazırlama: Maltepe Akkuş Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin ihtiyaçları ve direktifleri doğrultusunda gerek tüzel kişiler gerekse gerçek kişiler ile imzalanacak sözleşmeleri inceler, risk analizi yapar ve hukuki görüş veririz. Bunun yanında hukuki her türlü sözleşmenin hazırlanması ile müzekkere sürecinin yürütülmesi için yanınızdayız.

“Maltepe Avukat, Maltepe İcra Avukatı, Maltepe Boşanma Avukatı, Maltepe Ceza Avukatı, Maltepe İş Avukatı, Kartal Avukat, Kartal İcra Avukatı, Kartal Boşanma Avukatı, Kartal Ceza Avukatı, Kartal İş Avukatı ile görüşmek için iletişim kısmında bulunan telefon numarasını arayabilir ve randevu alabilirsiniz.”